Mocne strony

Stawiamy diagnozy histopatologiczne i cytologiczne, które są niezbędne do podjęcia właściwych decyzji terapeutycznych.
Pomagamy naszym pacjentom, łącząc pasję, doświadczenie, wiedzę i profesjonalizm.

Pasja:

W naszym przypadku praca to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim źródło radości z wykonywanych przez nas badań. Pracując w dziedzinie patomorfologii, histopatologii i cytodiagnostyki, czujemy się wyróżnieni, ponieważ niewielu lekarzy i cytodiagnostów w Polsce wybiera specjalizowanie się w tej dziedzinie medycyny. Jesteśmy pełni zapału do pracy, gdyż pomagamy innym ludziom, a szczególnie pacjentom. Histopatologia i cytodiagnostyka daje nam możliwość samorealizacji i nieustannego rozwoju. Diagnozujemy z pasją, co przekłada się na wybór najlepszych decyzji terapeutycznych i sukces leczenia.

Doświadczenie:

Szesnaście lat działalności Centrum Zdrowia MedLifeCover – Zakład Patomorfologii w Krośnie oraz kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe większości z zatrudnionych pracowników, a do tego kreatywność zespołu i ambicja każdego z nas, są gwarantem najwyższej jakości naszych badań.

Wiedza:

Wymogiem dobrej praktyki medycznej jest nadążanie za postępem wiedzy i wykorzystywanie jej w praktyce. Na te elementy zwracamy szczególną uwagę, bo wiemy, że są one źródłem sukcesu nie tylko dla nas, ale i dla każdego naszego pacjenta. Dlatego też nieustannie szkolimy się zawodowo oraz dzielimy się wewnątrz naszego zespołu każdą przydatną informacją. Pozwala nam to śmiało patrzeć w przyszłość medycyny, a naszym pacjentom zapewnia bezpieczeństwo prawidłowych diagnoz.

Profesjonalizm:

Dużą uwagę zwracamy na każdy szczegół procesu diagnostycznego oraz na obsługę pacjentów, ich rodzin i wszystkich kontrahentów. Poważnie traktujemy każde badanie, bo wiemy, że tylko profesjonalne działania przynoszą pożądane efekty.